HAKKIMIZDA

İşimizi Seviyoruz.İşimizi Ciddiye Alıyoruz. Sadece bu işi yapıyoruz.
TEKLİF AL

Biz Kimiz?

Merdan Arslantaş Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Ticari Ünvanı ile Kaliteli  Yapı Statiği Mühendislik hizmetlerini sağlamak amacı ile kuruldu.

Firmamızda Statik, Betonarme ProjelendirmeÇelik Yapılar ProjelendirmeAhşap Yapılar Projelendirme ,İstinad Yapıları Projelendirme, İş iskeleleri Projelendirme, Hizmetleri   verilmektedir.

2000 Yılından beri özellikle alışveriş merkezleri, toplu konut, ofis ve endüstriyel binalar, çok amaçlı kompleks yapılar,oteller ,iş merkezleri gibi benzeri yapılar üzerinde tecrübemiz bulunmaktadır.

Yetenekli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile proje geliştirmede her türlü alternatifin değerlendirilmesindeki temel anlayışımız, işveren ve mimarlara yenilik getiren hizmetler  sunmamızı sağlar,proje ve hedeflerini karşılar. Proje teslimlerindeki taahhüt edilen zaman ve beklenen bütçelerdeki mükemmeliyet ile gurur duymaktayız.

Merdan Mühendislik; Müşteri taleplerini, mühendisliğin gereğini en üst seviyede tutarak titizlikle ve özenle yerine getirirken, tamamlanan projeleri tüm resmi kurumlardan hızlı ve sorunsuz bir şekilde onaylatmayı ve uygulama aşamasında çıkabilecek problemleri yerinde acilen çözüme kavuşturmayı prensip edinmiştir.

Proje hazırlanması aşamasında ,onaylanma ve uygulama aşamasında karşılaşılan sorunları İnşaat Mühendisliğinin gereklerini en üst seviyede tutarak ideal çözüme kavuşturmak önemli hedeflerimizden biri olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

İşimizi Seviyoruz.İşimizi Ciddiye Alıyoruz.Sadece Statik yapıyoruz.